16. listopadu 2022

Školení pro autory UK

Rádi byste otevřeli svůj článek čtenářům po celém světě? Nebo musíte splnit podmínku open access ve výzkumném projektu? Na to všechno můžete využít nově spuštěný Repozitář publikační činnosti Univerzity Karlovy. Ukládat a zpřístupňovat (autoarchivovat) výsledky v repozitáři může každý student a zaměstnanec Univerzity Karlovy. Zpřístupnění plného textu výsledku výzkumu v repozitáři probíhá prostřednictvím modulu OBD IS Věda. Zajímá Vás, jak autoarchivace docílit? Přijďte na školení zaměřené přímo pro autory!

Školení proběhne ve dvou termínech hybridně; v MS Teams a v prostorách Ústřední knihovny UK (José Martího 407/2, 162 00 Praha 6). V případě zájmu o prezenční účast, nás prosím kontaktujte na openscience@cuni.cz.

Podrobnější informace o Repozitáři publikační činnosti najdete přímo v samostatné sekci.